Menüü

KONTAKTID JA ASUKOHT

Ugandi Hotelli leiad mäe otsast, linna kõrgeimast kohast. Meie naabriteks on rahvusvaheliselt tunnustatud Tehvandi Spordikeskus, riigi kõige esimene Seikluspark ja Eesti suurim talvepark Otepää Winterplace. Hotelli ukse eest algab Tartu Maratoni rada ning ümbritsevad maastikud pakuvad lõputult matkamisvõimalusi.

Jalutuskäigu kaugusel asuvad Eesti vanim mäesuusamägi Väike-Munamägi ja imekaunis Pühajärv. Viimast on oma eriilmelisuse poolest jäädvustanud Eesti üks tunnustatumaid maalikunstnikke Konrad Mägi. Golfifänne võõrustab Otepää Golf ning mainimata ei saa jätta maailma parimat treeningkeskust Käärikul – mõlemad kõigest 10 min autosõidu kaugusel. Kui soovite külastada suuremat keskust koos kaubanduskeskuste ja muu meelelahutusega, siis Tartu asub vaid 30-minutilise autosõidu kaugusel.

Ugandi Majutus OÜ
Aadress: Valga mnt 23a, Otepää
Telefon: +372 7311410
E-mail: info@ugandihotel.ee

CHECK-IN ja CHECK-OUT

Check-in 15:00 -20:00
Check-out hiljemalt 12:00
Varajasem saabumine (check-in) ning hiline lahkumine (check-out) on võimalik eelneval kokkuleppel ja kui tubade täituvus seda võimaldab.

PARKIMINE

Auto parkimine on hotelli parklas tasuta ja eelnev koha broneerimine ei ole vajalik.

HOMMIKUSÖÖK

Juba vanarahvas teadis öelda, et kõik’se olulisem eine on hommikueine. Sellest lähtume ka meie – hotelli talveaias pakutav maitseterikas hommikusöök on täiuslik viis alustada päeva. Hommikusööki pakume kell 08:00 – 10:00.
Hotelli vestibüülis on ööpäevaringne kuum vesi, tee ja kohv.

LEMMIKLOOMAD

Paneme külalistele südamele, et  hotellis  on lemmikloomad kahjuks keelatud.

SPORDIVARUSTUSE HOIDMINE

Spordiinventari hoidmine toas ei ole lubatud. Hoiustamine toimub selleks ette nähtud kohas.

KUI VAJAD ABI

Hotelli telefon mõistlikul kellaajal helistamiseks on +372 73 11 410

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LISAINFO Nõustun