Menüü

UGANDI ON MAITSEV!

Lõunal ja õhtul võõrustab Sind lühikese jalutuskäigu kaugusel asuv Ugandi Resto. Rohkem kui 22 aastat on nad seisnud hea selle eest, et iga sisseastuja tunneks end lahkudes vähemalt grammi võrra õnnelikumana.  Ugandi Restos on Põhjamaade maitsed ja Vahemere toiduvalmistamise filosoofia. Kokku on saanud kaks erinevat traditsioonilist Euroopa toidukultuuri ja tulemuseks on tõeline maitseplahvatus. Nende valmistatud road on põnevad ja erakordsed, mis ühendavad mõlema köögi parimaid omadusi ning pakuvad tasakaalustatud ja maitserikast toiduelamust.

Ugandi Resto on heade toitude, meeldiva teeninduse ja maitseka interjööriga vaba aja restoran. Nende valmistatud toitude kandvaks ideeks on vahemerelikult pikem eluiga ja parem tervis ning põhjamaine mõtteviis kohaliku tooraine kasutamisest. Neile meeldib, et üheks oluliseks osaks toidukultuurist on roogade nautimine koos pere ja sõpradega.

Restorani nimi tuleneb ühest jõukamaimast Eesti muinasaja maakonnast Ugandi, mille keskuseks oli Otepää. Interjöör hoiab au sees piirkonna rikkalikku ajalugu ja iseloomustab tänapäeva Otepääd. Ugandi Resto II korrust võib nimetada ka Eesti lipu toaks. Otepää on Eesti sinimustvalge lipu hälliks ning austusega on terve korrus pühendatud rahvuslipule.

Resto suveaed on Otepääl suurim. Suveaed (mahutab 150 inimest) pakub vahetut lähedust Otepää imekauni loodusega ning II korruselt (mahutab 80 külalist) saab nautida imekaunist vaadet nii Otepää keskväljakule kui ka ajaloolisele Otepää Linnamäele ning kirikule.

Ugandi Resto on Eesti Lasterikaste Perede Liidu poolt tunnustatud kuldmärgisega restoran ja gastronoomiakonkursi Silverspoon 2023 finalist.

Avatud: P-N 11-22 ja R-L 11-23. Köök suletakse tunnike varem.

Koduleht: www.ugandiresto.ee

Telefon: +372 6520120 ja +372 58334422

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LISAINFO Nõustun