Menüü

DELUXE TUBA

Deluxe toad on vanniga ja pakuvad unustamatut elamust! Tubade ruumikasutus ja disain on kujundatud selliselt, et iga hetk oleks eriline ja meeldejääv. See on koht, kus luksus ja mugavus kohtuvad, luues isikupära, mis on omane üksnes Ugandi Hotellile. Deluxe tubades on avar kaheinimese kontinentaalvoodi ja lahtikäiv diivan, pakkudes suurepärast atmosfääri ka perepuhkuseks. Öökardinad aga loovad täieliku rahu ja pimeduse, soosides sügavat und. Toad on varustatud konditsioneeriga – tagamaks meeldiva temperatuuri igal aastaajal.

Talveaias pakutav rikkalik hommikusöök on täiuslik viis alustada päeva. Hästi leviv tasuta ja piiramatu WiFi hoiab Sind alati ühenduses välismaailmaga. Ööpäevaringne kuum vesi, tee ja kohv hotelli vestibüülis pakuvad aga meeldivaid puhkehetki.

superior tuba

Superior toad tervitavad Sind 23m² suuruse ruumiga, kus iga detail on loodud heaolutunde nimel. Ruumikasutus ja disain on kujundatud selliselt, et iga hetk oleks eriline ja meeldejääv. See on koht, kus luksus ja mugavus kohtuvad, luues isikupära, mis on omane üksnes Ugandi Hotellile. Mugavusele mõeldes, oleme varustanud toa öökardinate, laia kaheinimese kontinentaalvoodiga ja konditsioneeriga, mis võimaldab hoida toas meeldivat temperatuuri, olenemata ilmast.

Talveaias pakutav rikkalik hommikusöök on täiuslik viis alustada päeva. Hotelli vestibüülist haara Sulle sobival ajal, kasvõi südaöösel, kuum tee või kohv ning sukeldu internetiavarustesse, sest tasuta WiFi võimaldab ühenduses olla piiramatult.

PREMIUM TUBA

Premium tubades kohtub kompaktsus hubasusega. Tubade iga detail on hoolikalt valitud, et viibimine saaks olema vaikne, lõõgastav ja muretu. Tubades on olemas kõik vajalik, et tunda end nagu kodus väljaspool kodu. Alates hinnas sisalduvast rikkalikust buffet-hommikusöögist kuni tasuta WiFi ning hotelli vestibüülis pakutava ööpäevaringse kuuma tee ja kohvini välja. Premium tubades on konditsioneer ja öökardinad, mis pakuvad privaatsust ja võimaldavad parimal moel lõõgastuda. Suurepärase ööune tagavad mugavad kontinentaalvoodid.

Sinu mugavus ja heaolu on meile kõige tähtsam!

COMFORT TUBA

Comfort tubades saad nautida mugavust, privaatsust ja kvaliteeti. Rahulikku ja sügavat und soosivad kontitentaalvoodid ja öökardinad. Osades tubades on lisaks lahtikäiv diivan, pakkudes suurepärast atmosfääri ka perepuhkuseks.

Kõik Comfort toad on varustatud konditsioneeri, öökardinate ja rõduga, mis pakub lisaks ruumile privaatsust ja looduslähedust. Smart TV võimaldab nautida meelelahutust ja hinnas olev rikkalik buffet-hommikusöök aitab päeva alustada toekalt. Tasuta ja piiramatu WiFi hoiab Sind ühenduses välismaailmaga ning hotelli vestibüülis kosutab ööpäevaringselt kuum vesi, valik teesid ja kohv.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LISAINFO Nõustun